FIFA 09
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFA 09

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fixtür Maçlar.......

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : @RİS
Rep Puanı :
Fixtür Maçlar....... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fixtür Maçlar....... Right_bar_bleue

Personalized field : Fixtür Maçlar....... Besikt10

Fixtür Maçlar....... Empty
MesajKonu: Fixtür Maçlar.......   Fixtür Maçlar....... I_icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 4:54 am

MİLLET SİTE ŞUAN YAPIM AŞAMASINDA ZATEN DÜN AKŞAM GECEYE KADAR ŞİFRE BEKLEDİM SONUNDA GÖNDERDİLER SİTEMİZİ GÜZEL YAPIYORUZ TAKIM DEĞİŞTİME KONUSUNA GELİNCE ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUM DÜŞEN TAKIMLAR DEĞİŞTİREMİCEKLER AYNI ZAMANDA ÇIKAN TAKIMLARDA DEĞİŞTİREMİCEKELR BİLDİREYİM AYRICA BU LİGLER TAMAMEN BİTMEDEN 2.SEZON BAŞLAMAYACAK ONUN İÇİN SEZON BAŞLAMASI SİZİN ELİNİZDE BİRAZ ACELE EDELİM.

2.SEZON ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLICAK 2.SEZONDA HERKESE ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM...

Fixtür Maçlar....... Bh5m667guxtp3fdmvbu
Fixtür Maçlar....... 4m2obdcxh2uqzgps383

En son Admin tarafından Ptsi Ocak 26, 2009 4:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
http://www.fifa09lig.yetkin-forum.com
haramzade

haramzade

Erkek
Rep Puanı :
Fixtür Maçlar....... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fixtür Maçlar....... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Fixtür Maçlar.......   Fixtür Maçlar....... I_icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 2:49 pm

HACI KARDEŞ BEN M.CİTY MAÇINI 5----3 YENDİM YANLIŞ YAZMIŞSIN SEN 3--2 DEİL
DOĞRUSU VİLLEREAL-5--3 M.CİTY
haramzade

haramzade

Erkek
Rep Puanı :

MesajKonu: Geri: Fixtür Maçlar.......   Fixtür Maçlar....... I_icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 8:34 pm

hacı kardeş kusura bakma ama son hafta maçını hükmen kabul ettim öleleriyle uğraşamam
gokhaaaan

Erkek
Rep Puanı :

Personalized field : Fixtür Maçlar....... Galata10

MesajKonu: Geri: Fixtür Maçlar.......   Fixtür Maçlar....... I_icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 9:37 pm

kardeş ben seni yendim ya

Fixtür Maçlar.......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FİXTÜR MAÇLAR
» FIFA 09 MEGA LIG FIXTÜR
» Yarı Final 1.Maçlar
» Yarı Final 2.Maçlar