FIFA 09
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFA 09

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : @RİS
Rep Puanı :
FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ Right_bar_bleue

Personalized field : FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ Besikt10

FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ Empty
MesajKonu: FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ   FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ I_icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 5:20 am

01.01.2009 Tarihli Barcelona-Liverpool maçı hakkında karar.
Olay:Maç saat 01:58 itibari ile başlamış olup 02:15 arasında sona ermiştir.
Ancak karşılaşmada alınan 2-1 lik Liverpool galibiyetine karşın Barcelona maçı 2-1 kendisinin kazandığını idda edip bize başvurmuştur.
Her iki takım menajerleri ile ayrı ayrı görüşüldükten sonra maçı deliller dahilinde Liverpool'un kazandığı tespit edilmiştir.
Böylece maç Liverpool adına 3-0 hükmen tescil edilmiş ayrıca Barcelona menajeri enisan1 'e uayarı verilmiştir.
Olayın bir kez daha tekrarlanması sonucu enisan1 hakkında Mega Lig Kuralları geçerli olucaktır.
Böyle olayların bir kez daha tekrarlanmaması dileği ile herkese başarılar.
MEGA LİG KURUCUSU VE YÖNETİCİSİ
@RİS

01.01.2009 Tarihli Liverpool-Barcelona Maçı Hakkında Açıklama
Yukarıda belirtilen tarih ve saatte oynanan karşılaşmada belirtilen karara ilişkin açıklama.
KARAR;
Belirli tarihlerde oynanan ancak Liverpool üstünlüğü ile bitmiş olan karşılaşmada Barcelona takım menajeri enisan1 tarafından yönetimi ve diğer takımları aldatmaya yönelik girişimden dolayı.Barcelona hakkında maç 3-0 hükmen Liverpool adına tescil edilmiştir.Tahkim olarak cezayı en aza indirmeye çalışmak istesekte bunda enisan1 ısrarcı olmuştur.Halen daha karşılaşmayı kazandığını idda etmesi sonucu elimizde bulunan deliller doğrultusunda Barcelona takımı FIFA Tahkim Kurulunca ligden çıkarılmıştır.
onuç:
Barcelona'nın +3 puanı silinmiş ve FİFA MEGA LİG 09 'dan çıkarılmıştır.
Saygıyla duyurulur.
Admin FİFA MEGA LİG 09 KURUCUSU
@RİS

En son Admin tarafından Cuma Ocak 02, 2009 4:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://www.fifa09lig.yetkin-forum.com
ravunos

Erkek
Rep Puanı :
FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ   FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ I_icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 11:54 pm

insan eğer kendisini yenilmez diye şartlarsa yenilince de bu tür acizliklere başvurur.Kimse kusura bakmasın!
enisan1

Erkek
Rep Puanı :

MesajKonu: Geri: FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ   FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ I_icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 1:49 pm

ravunos olay bu değil ben ALLAH a sığındım... burda zevkine mac yapıorus 3 puan deil 6 puan gitsin isterse benim açımdan sorun deil futbol bu 3 ihtimalli bir oyun yenmek yenilmek beraberlik.. ama bi insan bişeler cevirebiliosa yapıcak bişe yok ben işi ALLAH a bıraktım içim çok rahat bunun dahası var ahireti var CENABI ALLAH a bırakıorum herşeyi hayırlı günler size...
ravunos

Erkek
Rep Puanı :

MesajKonu: Geri: FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ   FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ I_icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 2:02 am

elın amatoru gelecek arkamdan laf edecek delıkanlı ayaklarına yatcak sankı kendısı ıle macım varmısta yapmamısım gıbı AHANDA BURAYA YAZIYORUM TSUBACIK GELIRISN MAC ISTERSIN 8 DEN ASAGI ATARSAM DA BEN BU ISI BIRAKIRIM SCRREWN SHOTUDA KOYARIM BURAYA
HAYIR ANLAMADIGIM SANA NE OLUYORSA BENIMLE ATIYORSUN BITMIS GITMIS MAC BASKASI ILE YAPMISSIN BEN ARISE DURUMU ANLATMISIM HALA BO BOS KONUSMALAR AL HODRI MEYSAN AT HOTMAILE MESAJ YAPARIZ MACI DAHA BURAYIDA TAKIP GFALAN ETMEM HERKSE SELAM OLSUN...

FİFA MEGA LİG MAHKEMESİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FIFA 09 MEGA LIG FIXTÜR
» FIFA 09 MEGA LIG KURALALR
» FIFA 09 MEGA LIG İSTEK VE ŞİKAYETLER
» FİFA MEGA LİG 09 MAGAZİN(ÇIKTI)Sayı 1
» Fifa 09'Da Lig